З метою виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (від 06.12.2019 №361-IX) в Товаристві з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПФБ КРЕДИТ» (далі – Товариство) впроваджено систему інформування працівниками Товариства та третіми особами (анонімно або із зазначенням авторства) Голову Правління Товариства та/або Відповідального працівника Товариства за проведення фінансового моніторингу про можливі порушення вимог законодавства у сфері протидії відмиванню коштів/ фінансуванню тероризму (далі – сфера ПВК/ФТ).

У разі коли Вам стали відомі факти неналежних дій певної особи або дій за участю працівників Товариства, що спричинили або можуть спричинити використання послуг та/або продуктів Товариства з метою легалізації (відмивання) коштів, фінансування тероризму чи фінансування розповсюдження зброї масового знищення, просимо проінформувати нас одним із вказаних способів:

  • Шляхом надсилання повідомлення засобами поштового зв’язку за адресою: 39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, квартал 278, будинок 22-Б, з обов’язковою поміткою «до уваги відповідального працівника з питань фінансового моніторингу»;
  • Шляхом заповнення відповідних полів в наступній online-формі.

Форма не зберігає дані про користувача, що її заповнює, тож інформація надсилається анонімно. Втім, за бажанням ви можете вказати свої ПІБ під час заповнення форми.

Це поле обов'язкове до заповнення.

Офіс компанії

39627, Україна,
Полтавська область,
місто Кременчук,
квартал 278, будинок 22-Б.

Цей сайт використовує сеансові куки-файли, що будуть автоматично видалені у кінці перегляду. Персональні дані не збираються.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту даних і Повідомленням про куки-файли.

Телефон, факс, email

(0536) 79-41-10
(0536) 79-41-12

office@pfb.com.ua

Представник у м. Київ та Київській області
(067) 405-45-91

Режим роботи

Понеділок–четвер: з 9-00 до 18-00,
п'ятниця: з 9-00 до 16-45.
Перерва: з 13-00 до 13-45.
Вихідні: субота, неділя.
Святкові та неробочі дні.
Про перенесення робочих днів у 2021 р.